Co dělí úspěšné značky na sociálních sítích (i mimo ně) od těch neúspěšných?

To vám prozradím v této ukázkové lekci z mého kurzu zdarma.

Odemkněte ZDARMA celou lekci

Podívejte se na videolekci o tzv. konceptu „2D a 3D člověka/značky“ z mého Kurzu prodeje na Instagramu úplně zdarma a zjistěte, jak můžete uspět i vy.
Stačí zadat vaše jméno a emailovou adresu, ať vám mohu lekci zaslat.

Karolína Kachyňová

Ale kdo jsem vůbec já?

Kdo jsem já a proč byste mi měli vůbec důvěřovat?

Jmenuju se Karolína Kachyňová a marketingu se věnuju už téměř 10 let. Svůj Instagram jsem vybudovala pomocí obsahového marketingu od 0 sledujících na 37 000 (ke dni 18. 2. 2024) a pomocí své strategie jsem s budováním Instagramu a hlavně zisku z nejrůznějších oborů podnikání pomohla více než 300 klientům.

Původně jsem podnikatelům pomáhala skrze svůj intenzivní 4týdenní coaching prodeje na Instagramu.

Coachovala jsem například:
známou síť očních optik, vykladačky karet, lektory cizích jazyků, jogíny a jogínky, klasické e-shopy prodávající nejrůznější zboží – od dřevěných dekorací až po probiotika, autory knih a jiných publikací, terapeuty, finanční poradce, prodejce kurzů, kouče a konzultanty, malíře, zpěváky a další umělce,fotografy, kameramany,
webaře a jiné poskytovatele klasických služeb…

Věřte tomu nebo ne, ale obor podnikání byl v rámci našich setkání irelevantní. Strategie obsahového marketingu, kterou své klienty učím už několik let, jde aplikovat úplně na každého. Myslíte si, že jste výjimkou, která potvrzuje pravidlo? Pravděpodobně jsem už někoho, jako jste vy, měla za klienta, tomu věřte.

MOJE PODNIKÁNÍ

Ale co já a moje vlastní podnikání? Co když kážu vodu, ale přitom piji víno? Nebojte se. Všichni moji klienti pocházejí z mých sociálních sítí a získala jsem je stejným způsobem, který chci naučit i vás.

Nemusela jsem za svou kariéru odeslat jediný prodejní email, komukoliv volat proti jeho vůli, ani přidávat inzeráty na své služby na jakékoliv stránky – klienti za mnou přicházejí od začátku sami díky strategii, kterou můžete využít i vy.

PODÍVEJTE SE ZDARMA

Chcete, abych vám s budováním vašeho podnikání a vaší značky na Instagramu pomohla také? Začněte tím, že si pustíte mou videolekci zdarma.

Karolína Kachyňová
Na náspu 306/2, 118 00, Praha
IČ: 08299391
DIČ: CZ9457140187
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku na Praze 1 od 27. 6. 2019

email: ahoj@kurzprodejenainsta.cz
web: www.kurzprodejenainsta.cz

Nezapomeňte si před zakoupením kurzu přečíst také:

Obchodní podmínky
Informace o zpracování osobních údajů

Formulář odstoupení

2024 © KURZPRODEJENAINSTA.CZ Všechna práva vyhrazena

This site is not a part of the Facebook platform or Meta. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of the Meta corporation. 

Tato stránka není součástí platformy Facebook nebo Meta. Tato stránka také NENÍ podporována Facebookem a to jakýmkoliv způsobem. FACEBOOK je chráněn ochrannou známkou korporace Meta.