Strategie prodeje na Instagramu, díky které už nikdy nebudete hledat nové zákazníky nebo klienty – to oni přijdou ochotně za vámi!

Pokud chcete vstoupit do mého Kurzu prodeje na Instagramu, podívejte se, prosím, na video umístěné na této stránce. Obsahuje ukázkovou lekci z kurzu ZDARMA a dozvíte se v něm, zda je pro vás kurz vhodný.

Jste to vy?

Pokud čtete tento text, pravděpodobně podnikáte a pokoušíte se své zákazníky nebo klienty získat pomocí sociálních sítí.

Postupně ale zjišťujete, že to není tak jednoduché, jak jste si možná na začátku představovali.

Vaše příspěvky mají malou odezvu, sledující nepřibývají a vaše produkty nebo služby nikdo nekupuje. Chcete váš marketing konečně rozhýbat, ale nechcete přidávat 10 příspěvků za den, obtěžovat vaše publikum neustálým tlakem na prodej nebo utrácet desítky tisíc korun měsíčně za reklamu na Facebooku nebo na Instagramu.

Trefila jsem se?

Pokud ano, nezoufejte, existuje lepší řešení.

✔️ Marketing, který vaše potenciální zákazníky nebo klienty neobtěžuje, ale přesto zvýší váš obrat

✔️ Marketing, za který nevyhodíte tisíce korun měsíčně

✔️ Marketing, díky kterému nebudete muset vaše zákazníky nebo klienty neustále nahánět. To oni přijdou sami ochotně za vámi

Nejde o žádnou nečekanou vychytávku, trik, trend nebo hack, který už za rok nebude fungovat.

Jde o starý dobrý obsahový marketing, který pro vás možná ani není žádnou novinkou. Umíte ale skutečně využít jeho potenciál?

Podívejte se na úplně první lekci mého kurzu Prodeje na Instagramu (berte ji jako dárek zdarma) a poznejte, jak obsahový marketing skutečně funguje.

Ale co výsledky?

Teď už strategii obsahového marketingu pravděpodobně rozumíte o něco lépe. Ale také možná stále pochybujete o tom, zda vám opravdu přinese nějaké hmatatelné výsledky. Přesvědčte se proto raději sami. Níže můžete vidět reference od klientů, kteří mou strategii aplikovali na své vlastní podnikání v rámci mého původního programu, na kterém je tento kurz založen.

Upozorňuji, že skvělých výsledků s mým kurzem nedosáhne každý. Věděli jste například, že celosvětová úspěšnost v rámci online kurzů je jen 6 %? Většina lidí online kurz, který si zakoupí, dokonce ani nedokončí… Klienti, které můžete vidět výše, jsou vysoce motivovaní jedinci, kteří můj výklad nekonzumovali pouze pasivně, ale vše, co se naučili, uvedli okamžitě do praxe.

Něco o mně...

Kdo jsem já a proč byste mi měli vůbec důvěřovat? Moje jméno je Karolína Kachyňová a mou misí je pomáhat podnikatelům efektivněji prodávat na sociálních sítích.

Nenechte se zmást mým mladistvým zevnějškem – marketingu se věnuji už více než 7 let.

Původně jsem podnikatelům pomáhala skrze svůj intenzivní 4týdenní coaching prodeje na Instagramu, který obsahoval stejnou látku, která na vás čeká v mém kurzu. Tedy, spíš její slabší odvar. Coaching obsahoval celkem 4 hodiny hovorů se mnou, ale v kurzu na vás čeká 40+ lekcí nabitých mým know-how, více než 14 hodin obsahu a celkem 24 hodin skupinového coachingu, který se koná každý týden.

Původním coachingem prodeje na Instagramu, ze kterého tento kurz vychází, prošlo více než 100 klientů snad ze všech oborů podnikání, jaké vás napadnou. Coachovala jsem například:

– známou síť očních optik
– vykladačky karet
– lektory cizích jazyků
– jogíny a jogínky
– klasické e-shopy prodávající nejrůznější zboží – od dřevěných dekorací až po probiotika
– autory knih a jiných publikací
– terapeuty
– finanční poradce
– prodejce kurzů, kouče a konzultanty
– malíře, zpěváky a další umělce
– fotografy, kameramany, webaře a jiné poskytovatele klasických služeb

Věřte tomu nebo ne, ale obor podnikání byl v rámci našich setkání irelevantní. Strategie obsahového marketingu, kterou své klienty učím už několik let, jde aplikovat úplně na každého. Myslíte si, že jste výjimkou, která potvrzuje pravidlo? Pravděpodobně jsem už někoho, jako jste vy, měla za klienta, tomu věřte.

Moje podnikání

Ale co já a moje vlastní podnikání? Co když kážu vodu, ale přitom piji víno? Nebojte se. Všichni moji klienti pocházejí z mých sociálních sítí a získala jsem je stejným způsobem, který chci naučit i vás. Nemusela jsem za svou kariéru odeslat jediný prodejní email, komukoliv volat proti jeho vůli, ani přidávat inzeráty na své služby na jakékoliv stránky – klienti za mnou přicházejí od začátku sami díky strategii, kterou můžete využít i vy.

Jste připraveni?

✔️ Naučím vás, jak prodávat tak, aby si vaši zákazníci nebo klienti proces nákupu užívali

✔️ Ukážu vám, jak klienty a zákazníky na Instagramu přitahovat tak, že už v životě nebudete muset odeslat další prodejní email nebo soukromou zprávu

✔️ Pomůžu vám vybudovat značku, pro kterou počet sledujících nebude jen povrchní metrikou, ale nástrojem k vyššímu zisku pro vaše podnikání

Jinými slovy vám předám odzkoušený systém, díky kterému vybudujete úspěšnou značku na Instagramu, která vám bude generovat nové potenciální klienty a zákazníky. Systém, který v České republice zatím nikdo jiný neučí. Přišla jsem si na něj totiž sama experimentováním na své vlastní značce a cestou udělala spoustu marných pokusů a dopustila se nejrůznějších omylů, kterým se díky mým návodům v tomto kurzu můžete naštěstí vy sami vyhnout.

Nejdříve si ale musíme jasně vymezit, pro koho je můj kurz určen a pro koho naopak ne. Ráda bych pomohla všem, ale přes některé věci prostě nejede vlak.

Můj kurz proto není určen:

Podnikatelům v oboru MLM (síťový marketing), prodejcům zakázaného zboží a všem ostatním podnikatelům, kterým je znemožněno využívat reklamu na Facebooku a na Instagramu (více informací ZDE), která bude jedním z klíčových nástrojů, které budeme společně využívat

❌ Lidem bez motivace, kteří očekávají, že je tento kurz magickou pilulkou, která jim přinese úspěch přes noc a hlavně bez práce

❌ Markeťákům (je mi líto, ale tento kurz je primárně zaměřen na pomoc podnikatelům, kteří mají konkrétní produkt nebo službu, nejde o obecný kurz marketingu, který lze poskytovat jako freelancer/agentura)

Pro koho můj kurz naopak vhodný je:

Pro začínající podnikatele, kteří si zatím nevytvořili vlastní profil na Instagramu, ale chtějí své produkty/služby začít prodávat přes internet

✅ Pro podnikatele, kteří už podnikají delší dobu, ale nedaří se jim pomocí sociálních sítí získat nové klienty nebo zákazníky

✅ Pro podnikatele, kteří si vedou na Instagramu slušně, ale chtěli by své výsledky ještě znásobit

✅ Pro již známé nebo teprve aspirující influencery, kterým nejde jen o povrchní metriky, ale kteří chtějí pomoci svých platforem prodávat také vlastní produkty nebo služby

✅ Pro kohokoliv, kdo chce ovládnout online prodej, Instagram nebo obsahový marketing

Budu k vám naprosto upřímná a řeknu vám teď něco, co vám většina ostatních koučů, konzultantů nebo tvůrců kurzů zaměřených na sociální sítě nikdy neřekne:

Vybudovat úspěšnou značku na sociálních prostě nezvládnete za týden. Bude to chtít 6 – 12 měsíců tvrdé práce, ale věřte mi, že to stojí za to.

Jak z legrace často říkám: „Neumím podnikatelům pomoci zbohatnout rychle. Umím jim ale pomoci zbohatnout velmi pomalu.“ I to je ale lepší, než neuspět vůbec, nemyslíte? Pokud vám 6 – 12 měsíců práce na vaší vlastní značce přijde jako hodně, zamyslete se nad tím, jak dlouho člověk buduje kariéru například v korporátu – 10, 20, 30, klidně i 40 let…

Pokud hledáte zkratku k úspěšnému podnikání přes sociální sítě, tenhle kurz se vám rozhodně líbit nebude. Vlastně se vám nebude líbit žádný kurz, protože žádné zkratky v podnikání ani v životě zkrátka neexistují.

Pojďme k věci

Teď si řekneme to praktické. Co vše se v Kurzu prodeje na Instagramu dozvíte? Jaké konkrétní lekce můžete očekávat? Ve videu níže pro vás shrnu celou osnovu a prozradím, na co se můžete v kurzu těšit.

To samozřejmě není všechno. Kromě více než 40 praktických lekcí získáte také přístup do soukromé facebookové skupiny, kde můžete komunikovat jak se mnou a mým týmem, tak i s ostatními podnikateli, kteří do kurzu vstoupili společně s vámi.

Máte strach, že se z pasivního sledování video lekcí nedokážete marketing naučit? Nebojte se – čeká vás také skupinový coaching – hodinový video hovor se mnou nebo s ostatními experty z mého týmu, kteří zodpoví vaše otázky a navedou vás na správnou cestu, pokud si nebudete s čímkoliv vědět rady. Budete se na něj moci připojit každý týden.

Shrnutí

Pojďme si to všechno shrnout. Co vše vstupem do Kurzu prodeje na Instagramu získáte?

✔ 40+ lekcí obsahového marketingu, copywritingu, strategie a reklamy

✔ Více než 14 hodin mého know-how, které zajistilo úspěch mé vlastní značce i značkám mých klientů

✔ Celkem 24 hodin skupinového coachingu ve formě videohovorů se mnou a ostatními experty z mého týmu. Coaching vás bude v kurzu čekat každý týden a představuje tu největší hodnotu, kterou ve svém kurzu mohu nabídnout – čas vyhrazený vašim konkrétním problémům a nejasnostem, ze kterých vám pomůžeme ven.

✔ Přístup k nahrávkám ze všech coachingů, které v mém kurzu do momentu vašeho přihlášení proběhly. Nemůžete na online coaching zrovna dorazit? Nevadí. Můžete si kdykoliv pustit záznam. Kdo ví? Možná se na vaši otázku zeptal někdo z ostatních účastníků kurzu a tak odpověď získáte i tímto způsobem.

✔ Přístup do naší soukromé facebookové skupiny, kde můžete diskutovat jak se mnou a mým týmem, tak i s ostatními podnikateli, kteří se kurzu účastní společně s vámi.

✔ To vše na dobu celých 6 měsíců od zakoupení kurzu. Proč zrovna 6 měsíců? Kurz je časově omezen pro váš vlastní benefit – nikdo, kdo na úspěch nemá konkrétní časový limit, z mé vlastní zkušenosti nemá šanci uspět. Neříkejte: „Začnu zítra.“, když chcete mít úspěšnou značku už dnes.

Na závěr vám musím říct následující...

Jak už jsem říkala, Kurz prodeje na Instagramu není zázračnou pilulkou, která vám zajistí úspěch přes noc. Je pouze návodem, který bude skutečně fungovat, pokud pro jeho uvedení do praxe budete mít čas, energii a investujete do svého úspěchu alespoň 6 – 12 měsíců práce.

Nic není zadarmo. Vybudovat úspěšnou značku na Instagramu vás bude stát čas a peníze. Pokud do svého podnikání nehodláte investovat ani jedno, nemohu vám pomoci. A nebude vám schopen pomoci ani kdokoliv další. Nikdo totiž nezvládne úspěšnou značku vybudovat ZA VÁS. Pomohu vám ji vybudovat S VÁMI. Tak co, jdete do toho? Nebo chcete obětovat další rok strategii pokus/omyl a svůj úspěch opět odložit?

Cena:

35 000 Kč vč. DPH

(28 926 Kč bez DPH)

Časté dotazy

Pokud není propagace vašich produktů/služeb zakázaná (doporučuji prostudovat pravidla pro facebookovou a instagramovou reklamu zde: https://www.facebook.com/policies/ads/ ), není důvod, proč by moje strategie nemohla fungovat i pro vás.

Ano, žádný strach, členství si budete moci po skončení úvodních 6 měsíců prodloužit. Nemyslím si však, že by to bylo nutné. Kurz zvládnete dokončit za 1 – 2 měsíce.

Mým původním 4týdenním coachingem prodeje na Instagramu, na kterém je tento kurz založen, prošlo více než 100 spokojených klientů. Jde zároveň o strategii, kterou roky aktivně a hlavně profitabilně aplikuji na svou vlastní značku. Za svým know-how si maximálně stojím a jsem přesvědčená, že po jeho aplikování na svůj vlastní byznys uspěje každý, kdo se mými radami bude skutečně řídit. Z tohoto důvodu peníze zpátky nevracím.

Hlavní část kurzu, tedy video lekce, které jsem pro vás vytvořila, si můžete pouštět vlastním tempem. Všechny vám budou zpřístupněny ihned v momentě, kdy se do kurzu poprvé přihlásíte. Protože jde o samostudium, nemusíte se bát, že byste byli pozadu.

V naší soukromé facebookové skupině i na skupinových hovorech se pak můžete zeptat na cokoliv, co vás zrovna trápí nebo požádat o zpětnou vazbu na jakýkoliv aspekt vašeho marketingu na Instagramu. Je jedno, jestli se vaše otázka bude vázat k první lekci, k poslední lekci nebo jestli se bude dokonce týkat něčeho, co v lekcích vůbec není.

Kurz jinými slovy začíná v momentě, kdy do něj vstoupíte VY sami, ne ostatní členové, protože na ostatní členy nebudete nikdy vázaný/á.

Na skupinových hovorech se můžete zeptat v zásadě na cokoliv bez ohledu na obsah kurzu.

Můžete se samozřejmě zeptat na konkrétní lekci a ujasnit si tak něco, čemu jste třeba neporozuměli, získat zpětnou vazbu na vaše příspěvky/reklamy nebo se zeptat na něco, co v kurzu ani obsaženo není. Samozřejmě za předpokladu, že na otázku zvládneme odpovědět, protože spadá do naší expertízy – pokud se mě zeptáte na otázku z chemie, asi vám moc nepomohu. 🙂

Rádi vám ovšem zodpovíme otázky týkající se např. Youtube, TikToku, výkonnostního marketingu a obsahového marketingu, lead magnetů, budování emailové databáze, email marketingu apod.

Já sama vám ráda zodpovím otázky týkající se strategie, psychologie marketingu, copywritingu, obsahového marketingu, inbound marketingu a všeho, co se týká lekcí uvnitř kurzu. A samozřejmě ráda odpovím na cokoliv dalšího v rámci online marketingu, pokud s daným tématem budu mít zkušenost.

K dispozici vám bude ale také osobnostní koučka, PPC specialista pro výkonnostní marketing a specialistka na TikTok/Reels a vizuální aspekty Instagramu (tvorba příspěvků a kreativ). Naše hovory se odehrávají každé pondělí v 18:00, pokud nebude stanoveno jinak.

Do facebookové skupiny můžete přispívat s vašimi dotazy neomezeně. Kromě mě a konzultantů, které poznáte na skupinových lekcích, vám je bude zodpovídat také mnou pověřený moderátor skupiny, který má kromě obsahového marketingu také expertízu v influencer marketingu.